کانون سلامتی کانون سلامتی


سپری کردن اوقات خود با دوستان

سپری کردن اوقات خود با دوستان

خلاصه مطلب: با افزایش سرعت گیج کننده زندگی مدرن افراد شاغل و سرپرست خانوار، فرصت کمتری را برای معاشرت با یکدیگر پیدا می کنند. تعجبی ندارد که زمانی سرتان شلوغ است، دیدار با دوستان تان را به تعویق بیندازید، اما تلاش برای در تماس ماندن با آن ها برای سلامتی شما نیز حائز اهمیت است. صحبت کردن...با افزایش سرعت گیج کننده زندگی مدرن افراد شاغل و سرپرست خانوار، فرصت کمتری را برای معاشرت با یکدیگر پیدا می کنند. تعجبی ندارد که زمانی سرتان شلوغ است، دیدار با دوستان تان را به تعویق بیندازید، اما تلاش برای در تماس ماندن با آن ها برای سلامتی شما نیز حائز اهمیت است. صحبت کردن با دوستان قدیمی به مدت چند ساعت راه خوبی برای کاهش تنش های زندگی روزمره است. آرامش، بخش مهمی از یک زندگی سالم است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دیدار با دوستان تان را به طور کامل از برنامه زندگی روزمره تان حذف نکنید.

خوشبختانه، ما درعصری زندگی می کنیم که در آن افراد با امکان دسترسی به اینترنت با سرعت بالا، بیشتر از قبل با هم در ارتباط اند و گوشی های هوشمند نیز به بخش مهمی از زندگی مدرن تبدیل شده اند. اگر زمانی را برای معاشرت های اجتماعی پیدا نمی کنید، می توانید از این تکنولوژی ها به نفع خود استفاده کنید و از طریق ایمیل و سایت شبکه های اجتماعی با دوستان تان در ارتباط باشید.

زمانیکه فرصتی را برای یک تماس تلفنی پیدا نمی کنید، می توانید یک پیام را به سرعت برای چند نفر از دوستان تان بفرستید و خودتان زمانی را برای یک گپ شبانه ترتیب دهید و یا آن را به تعطیلات آخر هفته که در آن افراد وقت آزاد بیشتری رادر اختیار دارند، موکول کنید. شما همچنین می توانید از اینترنت برای جستجوی مکان های جدید برای دیدار با همدیگر استفاده کنید و یا فعالیت هایی را در منطقه خود شناسایی کنید که بتوانید توسط آن ها با دوستان تان لذت ببرید. البته، افرادی که کمتر با تکنولوژی آشنایی دارند، هنوز هم ترجیح می دهند که از روش مرسوم و متداول استفاده کنند و از طریق تماس تلفنی یک موقعیت اجتماعی را سازماندهی کنند.

در یک روش مناسب همیشه زمانی برای گذراندن یک شب معمولی جهت معاشرت با گروهی از آشنایان نزدیک وجود دارد. چرا بسته به زمانی که در اختیار دارید، وقتی را برای یک دیدار چند ساعته درعصرهر چهارشنبه و یا بعد از ظهر هر شنبه با یکدیگر ترتیب نمی دهید؟

به این ترتیب، شما همیشه زمانی را برای اختصاص دادن به این امر در اختیار دارید و لازم نیست که در مورد ایجاد ترتیبات جدید در هر زمان نگران باشید. شما می توانید در یک کافه محلی با دوستان تان دیدار کنید و یا با همدیگر قدم بزنید و یا سعی کنید به فعالیت های جدیدی از جمله کلاس های تناسب اندام و یا یادگیری یک زبان جدید با یکدیگر بپردازید.